Reference Luwex, a.s.

Vědecké ústavy a campusy

VUT CEITEC BRNO - reference Luwex

Vědecké ústavy a campusy

VUT CEITEC Brno

CEITEC je moderní vědecké zařízení s unikátním vybavením pro výzkum pokročilých nanotechnologií a materiálů. Aktuálně tu působí 15 významných skupin zabývajících se keramickými materiály, experimentální biofotonikou, pokročilými povlaky a dalšími obory materiálového inženýrství. Pro tento vědecký komplex jsme dodávali a montovali kompletní systém vzduchotechniky s vysokými požadavky na regulaci teploty a vlhkosti v jednotlivých laboratořích.

Brno / 2014

UCEEB Buštěhrad - reference Luwex

Vědecké ústavy a campusy

UCEEB Buštěhrad

Naše firma realizovala dodávku vzduchotechnického zařízení v prostorách novostavby Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) v Buštěhradě. Objekt je složen z administrativní části, laboratoří a testovací haly. Jednalo se o velmi rozsáhlou zakázku, v rámci které byla dodána vzduchotechnika pro náročné provozy jako jsou např: testovací požární komora, zkušení boxy pro testování stavebních materiálů a laboratoř biomedicíny a elektronických systémů.

Buštěhrad / 2014

Luwex reference Výzkumné centrum ELI

Vědecké ústavy a campusy

VÝZKUMNÉ CENTRUM ELI

V evropském výzkumném centru ELI Beamlines jsme instalovali kompletní ventilační a filtrační systém. V tomto zařízení je provozován nejintenzivnější Laserový systém na světě. Při realizaci jsme se museli vypořádat především s extrémními požadavky na čistotu prostředí a minimalizaci vlivu na objekt. Veškerá dodaná zařízení jsou mechanicky izolována od stavby s cílem minimalizace přenosu vibrací na instalované vědecké přístroje.

DOLNÍ BŘEŽANY / 2016

VTP Roztoky - reference Luwex

Vědecké ústavy a campusy

VTP Roztoky

Vědeckotechnický park v Roztokách je kombinací technologického parku a centra pro transfer technologií. Poskytuje plochu přes 4000 m2 využitelnou pro vědecká pracoviště a kanceláře. Mezi významné nájemce patří např. fakulta strojní ČVÚT, certifikační společnost TÜV SÜD Czech a Eaton Elektrotechnika. V rámci stavby jsme realizovali dodávku a montáž vzduchotechniky včetně nerezových spalinovodů a speciálních tlumičů hluku.

praha / 2019

Sídlo společnosti

Luwex, a.s.
Stará Spojovací 2418/6
190 00 Praha 9
tel.: (+420) 266 310 379
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Milevsko

Luwex, a.s.
J. A. Komenského 1386
399 01 Milevsko
tel.: (+420) 722 963 492
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Liberec

Luwex, a.s.
Dr. M. Horákové 81/117
460 06 Liberec 6
tel.:(+420) 727 812 915
e-mail: info@luwex.cz

© Copyright 2020 Luwex, a.s.