Reference Luwex, a.s.

ADMINISTRATIVNÍ A BYTOVÉ OBJEKTY

Administrativní objekt a bytové domy Pankrác - reference Luwex

administrativní a bytové objekty

Administrativní objekt a bytové domy Pankrác

Projekt AOBD Pankrác je zajímavou kombinací bytového komplexu s administrativními prostory. Jedná se o 135 bytových jednotek v bytové části a 2 napojené administrativní budovy. Objekt má 6 nadzemních podlaží s byty a kancelářemi a k tomu 4 podzemní podlaží pro parkování a technické prostory. V areálu jsme realizovali kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky vč. větrání garáží a chráněných únikových cest.

Praha / 2012

Administrativní centrum Trimaran - reference Luwex, a.s.

administrativní a bytové objekty

Administrativní centrum Trimaran (City Deco)

Trimaran je původní název pro loď, která má kromě hlavního trupu ještě dva boční stabilizační plováky. Tento tvar inspiroval architekty k vytvoření originální budovy, která je výjimečnou kombinací železobetonu s ocelovou konstrukcí, umožňující překrýt sousední stavbu a vytvořit tím unikátní urbanistické řešení. V rámci projektu jsme realizovali kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky vč. realizačního projektu a uspořádání prvků technologie na střeše objektu.

Praha / 2018

BYTY MALEŠICE – 2. ETAPA - reference Luwex, a.s.

administrativní a bytové objekty

Byty Malešice – 2. etapa

Bytový komplex v Malešicích zahrnuje ve 2. etapě celkem 242 bytů ve 3 objektech z nichž každý má v přízemí komerční prostory a v podzemí také sklepy a parkovací stání. V rámci projektu jsme realizovali dodávku a montáž vzduchotechniky pro větrání bytů s pomocí rekuperačního zařízení. Pro každý dům byla na střeše osazena jedna samostatná centrální jednotka. V objektech bylo řešeno i podtlakové větrání podzemních garáží a větrání chráněných únikových cest.

praha / 2015

BD Triagle Střešovice - reference Luwex, a.s.

administrativní a bytové objekty

BD Triagle Střešovice

Rezidence ROYAL TRIANGLE zahrnuje 48 bytů a apartmánů, které byly určeny k prodeji do osobního vlastnictví nebo k pronájmu. Celý komplex je koncipován jako privátní uzavřený rezidenční park s 24hodinovou recepcí. V areálu jsme realizovali kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky. Každá bytová jednotka má v tomto případě vlastní klimatizační zařízení s autonomním ovládáním.

praha / 2016

BD Tulipa City - reference Luwex, a.s.

administrativní a bytové objekty

BD Tulipa City

Projekt Tulipa City zahrnuje 257 bytů ve 4 bytových domech v atraktivní lokalitě Vysočan, pouhé 3 minuty od stanice metra B Kolbenova. Domy se nacházejí v části bývalého továrního komplexu ČKD a nahradily tím léta nevyužívané výrobní haly. V rámci projektu jsme realizovali kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky včetně větrání garáží a chráněných únikových cest.

praha / 2019

Sídlo společnosti

Luwex, a.s.
Stará Spojovací 2418/6
190 00 Praha 9
tel.: (+420) 266 310 379
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Milevsko

Luwex, a.s.
J. A. Komenského 1386
399 01 Milevsko
tel.: (+420) 722 963 492
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Liberec

Luwex, a.s.
Dr. M. Horákové 81/117
460 06 Liberec 6
tel.:(+420) 727 812 915
e-mail: info@luwex.cz

© Copyright 2020 Luwex, a.s.