Luwex, a.s.

Tisková zpráva

MILEVSKO, 21. srpna 2023

 Luwex podpořil letní charitativní akce

Hned dvě letní sportovně společenské akce s významným charitativním přesahem podpořila akciová společnost Luwex na Písecku.

V Branicích nedaleko Milevska byla v areálu místního Sokola partnerem 4. ročníku Branického Eura, v jehož rámci se konala i charitativní sbírka a dražba dresů ve prospěch nemocné Zuzky Řehořové ze Zbelítova.

Hlavním tahákem byl start fotbalového týmu umělců, sportovců a osobností Real Top Praha v sestavě mimo jiné s Janem Kollerem, Jaromírem Bosákem nebo Martinem Šonkou. Turnaj uváděl fotbalový komentátor a bavič Petr Švancara a dražily se podepsané dresy známých hráčů Sparty a Slavie a také například Adama Hložka, Patrika Schicka (oba Leverkusen), Antonína Baráka (Fiorentina) či hokejisty Martina Nečase z Caroliny (NHL).

V Borovanech pak Luwex podpořil oslavy 60 let místní tělovýchovy, na něž se hlavně díky Týmu legend SK Slavia Praha sešly davy lidí. Přilákala je plejáda současných i bývalých hvězd „sešívaných“ v čele s kapitánem české reprezentace  Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem (nyní West Ham United).

Ve prospěch Domova pro osoby se zdravotním postižením v nedalekých Zběšičkách byl určen dárkový šek na 120 tisíc korun, o který se společně postaraly Borovany a a Nadační fond Slavie.

Akciová společnost Luwex, která má sídlo v Praze a největší pobočku v Milevsku kam nedávno soustředila i ekonomické a některé obchodní činnosti, se v regionu, v němž žije a pracuje řada jejich zaměstnanců, stává významným podporovatelem neziskového sektoru.

„Zvláště spolků věnujících se dětem a mládeží. Otevřeni jsme i spolupráci s městem Milevsko, což jsme nyní potvrdili i odprodejem části naší kancelářské budovy, v níž má přilehlý městský zimní stadion rovněž zázemí,“ říká Lukáš Kadlec, generální ředitel Luwexu.

Firma podle svých finančních možností podporuje například milevský hokej, fotbal, házenou, turistiku či Sokol.

Sídlo společnosti

Luwex, a.s.
Stará Spojovací 2418/6
190 00 Praha 9
tel.: (+420) 266 310 379
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Milevsko

Luwex, a.s.
J. A. Komenského 1386
399 01 Milevsko
tel.: (+420) 722 963 492
e-mail: info@luwex.cz

Provozovna Liberec

Luwex, a.s.
Dr. M. Horákové 81/117
460 06 Liberec 6
tel.:(+420) 727 812 915
e-mail: info@luwex.cz

© Copyright 2020 Luwex, a.s.